Cabana Lobo Guara
| Wi-Fi | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Cabana Lobo Guara Socorro kan du enkelt nå Monumento Garrafa, som ligger cirka 7 km bort. Den här villan med 1 badrum, som passar för upp till 2 gäster, erbjuder bubbelpool och hydromassagebadkar för extra avkoppling.
Denna villa ligger ungefär 15 minuters bilresa från Portal da Cidade, och Aviva Centre ligger ungefär 20 minuters bilresa bort.
Boendet vetter mot trädgården. Gästerna kan utnyttja bekvämligheter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar samt ett spabadkar, en separat toalett och en dusch.
Gästerna i Cabana Lobo Guara har tillgång till ett komplett kök utrustat med vattenkokare, köksredskap och glas.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Jacuzzi
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Cabana Lobo Guara till Viracopos-Campinas International flygplats?
Flygplatsen Viracopos-Campinas International ligger 135 km från Cabana Lobo Guara. - ❓
Finns det ett kök på Cabana Lobo Guara?
Ett kök finns på Cabana Lobo Guara. - ❓
Tillåter Cabana Lobo Guara husdjur?
Cabana Lobo Guara tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Cabana Lobo Guara?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Cabana Lobo Guara. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i alpstugan?
I alpstugan kan du utforska Socorros viktigaste landmärken, inklusive Portal da Cidade (6 km), Aviva Centre (7 km) och Monumento Garrafa, som finns inom 15 minuters bilresa.